OSTATNIE WOLNE MIEJCA NA PRZYJĘCIE KOMUNINE - ZAPRASZAMY

O nas

NASZA HISTORIA

 

Restauracja to włoski klimat, w którym poczują Państwo bogactwo włoskich smaków kuchni śródziemnomorskiej. To idealne miejsce do delektowania się jedzeniem przy spotkaniach rodzinnych czy obiadów niedzielnych z dziećmi. Od 2004 roku dokładamy wszelkich starań , aby odwiedzający naszą restaurację Goście czuli się wyjątkowo.NASZE INSPIRACJE KULINARNE

 

Na piedestale stawiamy świeżość i prostotę. Nasza  inspiracja kuchni włoskiej opiera się na założeniu , że ta niezwykła bogata kuchnia bazuje na największej jakości sezonowych surowców, które specjalnie dla Państwa do restauracji są dostarczane z  gospodarstwa .

 

Dokładamy  wszelkich starań, aby odwiedzający naszą restaurację  czuli się wyjątkowo , serwując  Państwu potrawy , które zawsze robione są na świeżo aby cieszyć podniebienia lokalnych gości. W ofercie  znajdą Państwo pyszne zupy , Świeże ryby, owoce morza , pasty , pizzę, aromatyczne przekąski, mięsa i ciasta z własnego wypieku. Pieczemy pieczywo i polecamy nasz pyszny makaron BAVETTE , który sami produkujemy , ponieważ mamy świadomość, że to właśnie wysokiej jakości składniki przekładają się na smak naszych dań.
Na specjalne okazje oferujemy Państwu możliwość organizacji wszelkich imprez okolicznościowych: urodziny, spotkania biznesowe , chrzciny, komunie, wesela.

 

Menu zawsze ustalamy indywidualnie i dopasowujemy się do Państwa oczekiwań. Dysponujemy trzema salami , w których komfortowo mieści się 130 osób, a także posiadamy dodatkowo taras do 40 osób i ogródek dla dzieci.

Co oferujemy

JESTEŚMY W STANIE ZAOFEROWAĆ PAŃSTWU KUCHNIĘ WŁOSKĄ, POLSKĄ I MIESZANĄ JEŚLI CHODZI O MENU NA PRZYJĘCIA, NA CODZIEŃ SERWUJEMY KUCHNIĘ WŁOSKĄ

rezerwacja
stolików
Już teraz możesz zarezerwować przez Internet swój ulubiony stolik w naszej restauracji.
Imprezy
okolicznościowwe
świeże
produkty
Dania z najlepszych
składików
ul. Łukowska 17A, 04-133 Warszawa
22 612 15 78
restauracja@solipieprz.com
pon - sob: 12.00 - 22.00
niedz: 11.30 - 20.00